Y00071K78000F9L
MFR.Part #
Y00071K78000F9L
JLCPCB Part #
C1492073
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.78kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS