RNR50J9882BSB14
MFR.Part #
RNR50J9882BSB14
JLCPCB Part #
C3454024
Description
-65℃~+175℃ 100mW 98.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors