Y092516R5000A9L
MFR.Part #
Y092516R5000A9L
JLCPCB Part #
C1487154
Description
-55℃~+150℃ 16.5Ω 8W ±0.05% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS