BZX55C22-TAP
MFR.Part #
BZX55C22-TAP
JLCPCB Part #
C3009218
Description
1 Independent 100nA 20.8V~23.3V 220Ω 22V 500mW 55Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS