LPS0600L8201JB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LPS0600L8201JB
Description
600W 8.2kΩ ±150ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS