CMF551M8200BHBF
MFR.Part #
CMF551M8200BHBF
JLCPCB Part #
C1433407
Description
-55℃~+175℃ 1.82MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors