LPS0600L1001JB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LPS0600L1001JB
Description
1kΩ 600W ±150ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS