Y0023138R510V0L
MFR.Part #
Y0023138R510V0L
JLCPCB Part #
C1494458
Description
-55℃~+125℃ 138.51Ω 750mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS