KP1836122205W
MFR.Part #
KP1836122205W
JLCPCB Part #
C3795029
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 600V、2kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS