RL07S622GRE6
MFR.Part #
RL07S622GRE6
JLCPCB Part #
C3413063
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors