BFC237945124
MFR.Part #
BFC237945124
JLCPCB Part #
C3796735
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 120nF 160V、250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS