KP1830333065
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
KP1830333065
JLCPCB Part #
C3781916
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 40V、63V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS