Y5077300R000F9L
MFR.Part #
Y5077300R000F9L
JLCPCB Part #
C1493655
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS