KP1830233013
MFR.Part #
KP1830233013
JLCPCB Part #
C3801351
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 3.3nF 63V、100V ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS