KP1830133014
MFR.Part #
KP1830133014
JLCPCB Part #
C3810150
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 330pF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS