KP1830222011G
MFR.Part #
KP1830222011G
JLCPCB Part #
C3810321
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 63V、100V ±1% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS