PFR5101J250J11L4BULK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PFR5101J250J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3800820
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100pF 160V、250V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS