P0805K4990FNT
MFR.Part #
P0805K4990FNT
JLCPCB Part #
C4186298
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS