KP1830210015
MFR.Part #
KP1830210015
JLCPCB Part #
C3797171
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 63V、100V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS