KP1830182011W
MFR.Part #
KP1830182011W
JLCPCB Part #
C3810231
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 63V、100V 820pF ±1% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS