ERL20300R00GKEB500
MFR.Part #
ERL20300R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3483784
Description
-65℃~+175℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors