KP1830168013G
MFR.Part #
KP1830168013G
JLCPCB Part #
C3798647
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 63V、100V 680pF ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS