VS-50PFR160
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-50PFR160
JLCPCB Part #
C17289806
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-55℃~+160℃ 1 Independent 1.5V@125A 1.6kV 50A 595A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS