KP1830133013D
MFR.Part #
KP1830133013D
JLCPCB Part #
C3790730
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 330pF 63V、100V ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS