BFC238065302
MFR.Part #
BFC238065302
JLCPCB Part #
C3792333
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 3nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS