K822M15X7RK5UL2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K822M15X7RK5UL2
JLCPCB Part #
C1627689
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 200V 8.2nF X7R ±20% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS