K105K20X0UF63H5H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K105K20X0UF63H5H
JLCPCB Part #
C3693396
Package
Plugin,P=5mm
Description
1uF 50V 5mm ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS