CMF60327K60BEBF
MFR.Part #
CMF60327K60BEBF
JLCPCB Part #
C1405191
Description
-55℃~+175℃ 1W 327.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors