RN50E10R0BBSL
MFR.Part #
RN50E10R0BBSL
JLCPCB Part #
C1436294
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors