ISC1210BNR12M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1210BNR12M
JLCPCB Part #
C1334681
Package
1210
Description
120nH 200mΩ 630mA ±20% 1210 Power Inductors