RNR55K5623FRR36
MFR.Part #
RNR55K5623FRR36
JLCPCB Part #
C3563755
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors