Y14720R10000F0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14720R10000F0R
JLCPCB Part #
C3956649
Package
3637
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 2W ±1% ±20ppm/℃ 3637 Chip Resistor - Surface Mount