IRF46ER222K
MFR.Part #
IRF46ER222K
JLCPCB Part #
C1333083
Description
1.2MHz 120mA 14Ω 2.2mH 80@2.52MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D5.2xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS