IMS05SH4R7K
MFR.Part #
IMS05SH4R7K
JLCPCB Part #
C19614820
Description
380mA 4.7uH 44@7.9MHz 550mΩ 70MHz ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS