IMS05ST5R6J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMS05ST5R6J
JLCPCB Part #
C19590250
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
335mA 44@7.9MHz 5.6uH 65MHz 720mΩ ±5% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS