IMS05EB2R7K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMS05EB2R7K
JLCPCB Part #
C19409837
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
2.7uH 280mΩ 44@7.9MHz 535mA 92MHz ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS