RNX075300KFKEL
MFR.Part #
RNX075300KFKEL
JLCPCB Part #
C1453699
Description
-55℃~+225℃ 2W 300kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS