IMS05BH6R8J
MFR.Part #
IMS05BH6R8J
JLCPCB Part #
C19426677
Description
1.02Ω 280mA 50@7.9MHz 55MHz 6.8uH ±5% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS