RNC50J1911BSM23
MFR.Part #
RNC50J1911BSM23
JLCPCB Part #
C3355158
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors