IMC0603ER47NJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC0603ER47NJ
JLCPCB Part #
C19458821
Package
0603
Description
250mA 30@500MHz 47nH 950mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS