ERC50178K00FKEB500
MFR.Part #
ERC50178K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3453632
Description
-65℃~+175℃ 100mW 178kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS