ILSB0805ER68NM
MFR.Part #
ILSB0805ER68NM
JLCPCB Part #
C2048853
Package
0805
Description
15@50MHz 200mΩ 280MHz 300mA 68nH ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS