Y006270R0000F9L
MFR.Part #
Y006270R0000F9L
JLCPCB Part #
C1494114
Description
-55℃~+125℃ 600mW 70Ω Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS