IHV30BZ150
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHV30BZ150
JLCPCB Part #
C1336940
Package
Plugin,D41.9xL62.2mm
Description
13mΩ 150uH 30A ±10% 插件,D41.9xL62.2mm Power Inductors ROHS