IHV50BZ50
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHV50BZ50
JLCPCB Part #
C17605412
Package
Plugin,D39.9xL64.8mm
Description
4.5mΩ 50A 50uH ±10% Plugin,D39.9xL64.8mm Power Inductors ROHS