RNC50H1400FRRSL
MFR.Part #
RNC50H1400FRRSL
JLCPCB Part #
C1813245
Description
-65℃~+175℃ 100mW 140Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors