IHSM7832PJ153L
MFR.Part #
IHSM7832PJ153L
JLCPCB Part #
C1336522
Package
SMD,7.2x21.3mm
Description
15mH 37.8Ω 55mA ±15% SMD,7.2x21.3mm Power Inductors