Y117275R0000B0R
MFR.Part #
Y117275R0000B0R
JLCPCB Part #
C4066858
Description
-55℃~+150℃ 100mW 75Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount