IHSM7832PJ151L
MFR.Part #
IHSM7832PJ151L
JLCPCB Part #
C1336165
Package
SMD,21.3x8.1mm
Description
150uH 362mΩ 540mA ±15% SMD,21.3x8.1mm Power Inductors