IHSM7832PJ152L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHSM7832PJ152L
JLCPCB Part #
C1336339
Package
SMD,21.3x8.1mm
Description
1.5mH 170mA 3.15Ω ±15% SMD,21.3x8.1mm Power Inductors